Yhteystiedot

Päävalmentaja, Ilves D-Juniorit

Petri Plym, puh. 045 633 6884
petri.plym@ilves.fi

Ikäluokkavastaava

Asmo Martikainen, puh. 050 544 3369
mailto:asmo.martikainen@sani-tech.fi

ILVES P07 värit


Vastuuvalmentaja

Teemu "Ronaldo" Luukkonen, puh. 050 353 0428
teemuluukkonen@elisanet.fi

Valmentajat

Tom-Peter Helenius, puh. 050 321 5593
tompeter.helenius@gmail.com

Jussi Kairtamo, puh. 050 312 4047 
jussi.kairtamo@gmail.com

Petteri Rekimies, puh. 050 599 3803
petteri.rekimies@gmail.com

Rami Siltanen, puh. 040 053 4259
rami.siltanen@ltplogistics.fi

Joukkueenjohtaja, General Manager

Jani "Raipe" Savinainen, puh. 040 747 3888
janisav99@gmail.com

Huoltotoimintojen johtaja, Vice President

Tomi Rajaluoma, puh. 040 537 5205
tomi.rajaluoma@serveco.fi

Rahastonhoitaja, CFO

Jussi Tikkanen, puh. 044 279 0469
jussi.t.tikkanen@gmail.com