D13 t (2002)

Loppusijoitukset
  1. Ilves
  2. VJS
  3. JyPK United
  4. ONS
  5. PK-35 musta
  6. MuSa
  7. TuTo
  8. PU-62
  9.  JäPS
10. Sudet/MyPa yj
11. PuiU/MPS yj
12. TuPS/KP-75 yj
13. EuPa
14. PK-35 punainen
15. FC Viikingit
16. KTP

pvä klo lohko ottnro kenttä
tulos
su 18.1. 8.00  T02 sijat 13 - 16 135 KTP  - PK-35 pun  0 - 1
su 18.1. 8.00  T02 sijat 13 - 16 136 EuPa  - FC Viikingit  1 - 0
su 18.1. 8.40  T02 sijat 9 - 12 137 PuiU/MPS yj  - Sudet/MyPa yj  4-5 rp (0-0)
su 18.1. 8.40  T02 sijat 9 - 12 138 JäPS  - TuPS/KP-75  2-1 rp (0-0)
su 18.1. 9.20  T02 sijat 5 - 8 139 PK-35 Musta  - TuTo  3 - 0
su 18.1. 9.20  T02 sijat 5 - 8 140 PU-62  - MuSa  0 - 1
su 18.1. 10.00  T02 sijat 1 - 4 141 ONS  - VJS  0-2 rp (0-0)
su 18.1. 10.00  T02 sijat 1 - 4 142 Ilves  - JyPK United  4-3 rp (0-0)
su 18.1. 13.00  T02  15 - 16 143 KTP  - FC Viikingit  0 - 2
su 18.1. 13.00  T02  13 - 14 144 PK-35 punainen  - EuPa  0 - 2
su 18.1. 13.40  T02  11 - 12 145 PuiU/MPS yj  - TuPS/KP-75  4-3 rp (1-1)
su 18.1. 13.40  T02  9 - 10 146 Sudet/MyPa yj  - JäPS  0 - 1
su 18.1. 14.20  T02  7 - 8 147 TuTo  - PU-62  3-2 rp (0-0)
su 18.1. 14.20  T02  5 - 6 148 PK-35 Musta  - MuSa  1 - 0
su 18.1. 15.00  T02  3 - 4 149 ONS  - JyPK United  3-4 rp (0-0)
su 18.1. 15.00  T02  1 - 2 150 VJS  - Ilves  1 - 2

pvä klo lohko ottnro tulos
la 17.1. 8.00 T02 A 111 ONS  - PK-35 Musta 1 - 1
la 17.1. 8.00 T02 A 112 PuiU/MPS yj  - KTP 1 - 0
la 17.1. 8.35 T02 B 113 VJS  - Sudet/MyPa yj 5 - 0
la 17.1. 8.35 T02 B 114 TuTo  - PK-35 Punainen 3 - 0
la 17.1. 10.20 T02 C 115 Ilves  - EuPa 5 - 0
la 17.1. 10.20 T02 C 116 JäPS  - PU-62 1 - 1
la 17.1. 10.55 T02 D 117 FC Viikingit  - MuSa 0 - 3
la 17.1. 10.55 T02 D 118 JyPK United  - TuPS/KP-75 yj 3 - 0
la 17.1. 12.15 T02 A 119 ONS  - PuiU/MPS yj 5 - 0
la 17.1. 12.15 T02 A 120 PK-35 Musta  - KTP 5 - 0
la 17.1. 12.50 T02 B 121 PK-35 Punainen  - VJS 0 - 4
la 17.1. 12.50 T02 B 122 TuTo  - Sudet/MyPa yj 0 - 0
la 17.1. 14.35 T02 C 123 JäPS  - Ilves 1 - 2
la 17.1. 14.35 T02 C 124 EuPa  - PU-62 0 - 1
la 17.1. 15.10 T02 D 125 JyPK United  - FC Viikingit 4 - 0
la 17.1. 15.10 T02 D 126 TuPS/KP-75 yj  - MuSa 0 - 1
la 17.1. 16.25 T02 A 127 PK-35 Musta  - PuiU/MPS yj 3 - 0
la 17.1. 16.25 T02 A 128 KTP  - ONS 1 - 7
la 17.1. 17.00 T02 B 129 VJS  - TuTo 3 - 0
la 17.1. 17.00 T02 B 130 Sudet/MyPa yj  - PK-35 Punainen 1 - 1
la 17.1. 18.45 T02 C 131 Ilves  - PU-62 4 - 1
la 17.1. 18.45 T02 C 132 JäPS  - EuPa 1 - 1
la 17.1. 19.20 T02 D 133 FC Viikingit  - TuPS/KP-75 yj 1 - 2
la 17.1. 19.20 T02 D 134 MuSa  - JyPK United 1 - 2

A lohko
sijoitus joukkue ottelut voitot tasap. häviöt maaliero pisteet
 1. ONS 3 2 1 0 13 - 2 7
 2. PK-35 Musta 3 2 1 0 9 - 1 7
 3. PuiU/MPS yj 3 1 0 2 1 - 8 3
 4. KTP 3 0 0 3 1 - 13 0
B lohko  
sijoitus joukkue ottelut voitot tasap. häviöt maaliero pisteet
 1. VJS 3 3 0 0 12 - 0 9
 2. TuTo 3 1 1 1 3 - 3 4
 3. Sudet/MyPa yj 3 0 2 1 1 - 6 2
 4. PK-35 Punainen 3 0 0 3 1 - 8 1
 C lohko  
sijoitus joukkue ottelut voitot tasap. häviöt maaliero pisteet
 1. Ilves 3 3 0 0 11 - 2 9
 2. PU-62 3 1 1 1 3 - 5 4
 3. JäPS 3 0 2 1 3 - 4 2
 4. EuPa 3 0 1 2 1 - 1 1
D lohko  
sijoitus joukkue ottelut voitot tasap. häviöt maaliero pisteet
 1. JyPK United 3 3 0 0 9 - 1 9
 2. MuSa 3 2 0 1 5 - 2 6
 3. TuPS/KP-75 yj 3 1 0 2 2 - 5 3
 4. FC Viikingit 3 0 0 3 1 - 9 0